:: Penzion
Infrasauna

Penzion – restaurant U Méďů nabízí svým klientům několik služeb z oblasti relaxace a odpočinku.

 MASÁŽE

Masáže jsou dnes již samozřejmostí našich nabízených služeb. Masáž provádí odborná kvalifikovaná fyzioterapetka přímo v penzionu a v rozsahu, jaký si každý dohodne.

 WHIRPOOL

Koupele ve vířivé vaně jsou velmi příjemné a zároveň mají ozdravné účinky. Horká vířivá voda působí příznivě na problémy s páteří a klouby, zmírňuje bolesti svalů, odstraňuje nespavost a stres, uvolňuje a přináší úlevu pro tělo i duši.

 INFRASAUNA

Infrasaunu ocení hlavně lidé, kteří těžce snáší vysoké teploty v klasických saunách. Pobyt v ní je daleko příjemnější a vítaným doprovodným jevem je, že je velmi účinná v boji s nadváhou. V infrasauně si dokonale odpočinete a zároveň pomůžete svému tělu!

 BYLINKOVÁ PÁRA

Bylinná parní lázeň Vám prohřeje celé tělo a zbaví Vás některých toxinů. Stejně jako infrasauna je vhodná pro lidi, kteří těžce snáší vyšší teploty.

 KOUPELE

Vyberte si z nabídky přísadových koupelí! Můžete zkusit rašelinový, bylinný či olejový extrakt. Při proceduře Vaše tělo vstřebává prvky obsažené v koupeli, která má teplotu zhruba 37 stupňů Celsia. Po koupeli následuje suchý zábal, který mimo jiné přispívá k celkově relaxaci organismu. Dochází k uvolnění, vyživování pleti, ke zmírnění bolesti kloubů a páteře. Koupel má také detoxikační účinky.

 BAZÉN

Využít můžete i náš soukromý bazén, který jistě potěší!

 ZAHRADNÍ ČÁST

Relaxovat můžete také na naší zahradě! K dispozici je krytá zahradní pergola s krbem, grilem, udírnou a ohništěm. Můžete si opéct špekáčky, ugrilovat maso či upéct kuřata. Děti si vyhrají v koutě se skluzavkou, prolézačkami, houpačkou, venkovním bazénem, trampolínou, minigolfem a tak dále.

1. infrasauna, wellness, penzion, Lipno, lipensko, U Méďů2. infrasauna, penzion u Méďů, Lipno, wellness3. infrasauna, wellness, Lipno, penzion U Méďů,


::   Novinky

JEZERNÍ VYHLÍDKA HORNÍ PLANÁ
**Letošní zimní sezóna na Hochfichtu 2019/2020 má být zahájena v sobotu ...
>>více


::   Zajímavosti

SLEVY U MÉĎŮ
**Využijte možnost širokého výběru slev!** **1. Slevový systém ...
>>víceTIP NA VÝLET
**NOVINKA JEZERNÍ VYHLÍDKA Horní Planá.** Doporučujeme její návštěvu. ...
>>vícePohádkové království
Penzion restaurant U Méďů je členem Jihočeského pohádkového ...
>>víceHochficht
Mitterdorf
ABC ubytování

Penzion U Méďů on Facebook:: Letní aktivity
PENZION: Parkoviště u penzionu je zdarma. Ubytování v pokojích standard i nadstandard (vana s perličkou a chromoterapií). Polovina s výhledem na lipenské jezero. V restauraci penzionu a na celoroční prosklené terase (s výhledem ...
>>více
:: Zimní aktivity
Lyžování – dobrý výběr: (všechna střediska jsou nedaleko) Lyžařské středisko Hochficht v Rakousku: http://www.hochficht.cz/…i-prohlidka/ Nejlepší podmínky v lokalitě. Organizujeme cenově výhodné lyžařské pobyty)** ...
>>více